İkinci el bir aracın satın alınması, alıcı için her zaman bir belirsizlik kaynağıdır. Aracın kaynağı ve geçmişi risksiz midir? Bu araç bana verilen açıklamaya gerçekten uyuyor mu? Teklif ettiğim bedel araç için doğru bedel mi? …

Bir işlemi etkileyebilecek tüm tehlikelerden en iyi şekilde kaçınmak için araştırmalarında onlara yardımcı olacak bir araç satın almak için poliçe sahipleri veya bireylere sunuyoruz.

Aracın tanımlanmasını sağlayan, etkileyen herhangi bir gizli kusuru arayan, kesin durumunu açıklayan, gerçek piyasa değeri hakkında bilgi veren, alıcının ustalaşmasına raporlarla izin verecek uzmanı haline getiren analiz unsurlarıdır ve aracı satın almada net karar vermesini sağlar.

Benzer şekilde, bu servis, satıcının aracın herhangi bir özel özelliğini veya durumunu haklı çıkarmasını sağlar. Böylece teklif ettiği satış değerini haklı çıkarabilir.

Alıcı ve satıcıya, mümkün olan en iyi koşullarda gerçekleşmesi için işlemlerine eşlik edilir.

Myotoekspertizm oto ekspertiz firması, Ataşehir ve Kayışdağı bölgelerinde olumlu tepkiler almış, müşteri memnuniyetini felsefe edinmiş, uygun fiyatlarla en iyi hizmeti amaçlamış bir oto ekspertiz firmasıdır. Uzman kadrosu, son teknoloji elektronik cihazları ile akılda soru işareti kalmayacak şekilde müşterilerine rapor sunmaktadır.

Myotoekspertizm oto ekspertiz firması, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, müşterilerinin Ataşehir, Kayışdağı, İstanbul’un tüm bölgelerinde buldukları aracı, güvenle ekspertiz yaptırmalarını sağlar. İnternet üzerinden www.myotoekspertizm.com adresinden bilgi alabilir ve internet sitesi üzerinden alınan randevularda indirimli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.